Telefon: 0224 327 20 67
GSM: 0532 162 93 16
HAKKIMIZDA
Evtaş Evden Eve Nakliyat 1992 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu tüm hizmetlerini büyük bir titizlik ve özveri içerisinde çalışmayı hedeflemiştir. Ayrıca şirket bazında büyümenin tamamı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerle birlikte büyümeyi hedeflemiştir. Yaptığımız ve yapacağımız her işte Günümüz Gelişen teknolojisine uyarak yapmış olduğumuz tüm taşıma işlerinde kaliteli malzeme kullanarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kalite daima ön planda tutmaktır. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece güzel bir hizmet vermeye çalışmıştır. Evtaş Evden Eve Nakliyat Evden Eve, Yurt İçi, Ofis Büro Nakliyatı, Banka Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Ambalajlama, Depolama ve Askılı Tekstil Taşımacılığı alanlarıda bu güne kadar hizmet vermiştir. Evtaş Evden Eve Nakliyat Yurt genelinde hizmet vermektedir…
MİSYONUMUZ
En önemli misyonumuz ;avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. Sizlerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmektir.
VİZYONUMUZ
Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.

1- Nakliyat sigortası yapmak
2- Marangoz hizmeti ile kusursuz demonte ve monte işlemleri
3- İşini iyi bilen konsunda deneyimli eleman yetiştirmek.
4- Ev eşyanızın tam değer tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak.
5- Memnuniyetsizlik ve herhangi hasar durumunda para iade garantisi vermek.
6- Müşterilerimize memnuniyet sağlayacak sistemle evden eve taşımacılık yapmak.
HİZMETLERİMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Adres: Kuruçeşme Mh. 8.Akça Sk. No:2 Osmangazi/BURSA
Telefon: 0224 327 20 67
GSM: 0532 162 93 16
E-Posta: adem@evtas.com.tr