Telefon: 0224 327 20 67
GSM: 0532 162 93 16
KURUMSAL TAŞIMACILIK HİZMETİMİZ
Evtaş Evden Eve Nakliyat ekibi olarak, kurumsal taşımacılık, ofis taşımacılık, işyeri, banka gibi kurumsal yapıları taşımak için varolmuştur. Tüm kurumsal işler sınır tanımaksızın hassas ve narin eşya taşıma servisimiz özenle taşınacaktır.

Firma, taşınmalarında zaman kısıtlı olduğundan ötürü taşıma işlemi şirket işlerini aksatmayacak şekilde yapılması gerekmektedir. Genel olarak hafta sonları tercih ediliminden dolayı kısa zamanda taşıma işleminin tamamı ile gerçekleşmesi gerekmekir. Kısa zamanda taşınma işlemin bitimi için çok iyi bir organize gerekmektedir. Bütün taşıma planı önceden oluşturularak firma yetkililerine sunulur ve taşıma ön görülen işlem çerçevesinde yapılmaktadır.

Evtaş Evden Eve Nakliyat Kurum ve kuruluş taşımalarında para kasası, elektronik, faks-fotokopi-printer gibi cihazlar, eşya, işlemci odası (server, ups), evrak ve mobilyalar gereken özenle paketlenir ve taşınır. Diğer tüm büyük eşyaların demontesi yapılarak havalı naylonla paketleme yapılır. Bütün modüler sistemleri çok iyi bilen Kaliteli profesyonel kadromuz ile haftanın her günü ve günün her saatinde harika bir plan ve uygulama ile gerçekleştireceğimiz taşıma işlemiyle bütün ihtiyaçlarınıza anında cevap verilir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...
HİZMETLERİMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Adres: Kuruçeşme Mh. 8.Akça Sk. No:2 Osmangazi/BURSA
Telefon: 0224 327 20 67
GSM: 0532 162 93 16
E-Posta: adem@evtas.com.tr