Telefon: 0224 327 20 67
GSM: 0532 162 93 16
ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT HİZMETİMİZ
Şehirler Arası (Türkiye'nin her noktasına) evden eve nakliyatta Evtaş Nakliyat firmamız şehir içi, şehirler arası taşımacılık, evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı konularında uzman personelleri ve geniş araç filosu ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Eşyalarınız öncelikle tecrübeli ekspertizler tarafından incelenip taşınmada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespiti yapıldıktan sonra mutabık kalındığı tarih ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir.

Evtaş evden eve nakliyatı aradığınız an size en iyi hizmeti sunmak için çabalarız. Bursa merkezli ofislerimizle irtibata geçtikten sonra sizin için en uygun nakliyat şekli seçilir ve Müşteri temsilcilerimiz size taşımanın nasıl gerçekleşeceği hakkında detaylı bilgi verir. Sözleşme yapılır ve tamammen yasal bir çerçevede herşey garantilenir. Taşıma işlemi dilediğiniz anda başlar ve sözleşmede belirtilen zamanda eşyalarınız yeni evinize teslim edilir.

Mükemmellik istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Şehirler arası nakliyatta taşımacılık sigortası şirketimiz tarafından sizin için yapılmaktadır.
HİZMETLERİMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Adres: Kuruçeşme Mh. 8.Akça Sk. No:2 Osmangazi/BURSA
Telefon: 0224 327 20 67
GSM: 0532 162 93 16
E-Posta: adem@evtas.com.tr