Mudanya Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Asansörlü taşımada dikkat edilecek en önemli konu firmanın güvenilirliğidir. Birçok taşımacılık ve nakliye firması bu alanda deneyimsiz kalmaktadır. Özellikle Mudanya’da birçok kişi, kurum ve kuruluş aradaki az miktarda fiyat farkını büyük olarak görmekte ve profesyonel olmayan firmaları tercih ederek eşyalarının zarar görmesini göz ardı etmektedir. Özellikle eşyaların düşürülmesi ve özensiz paketlenmesi sonucu eşyaların zarar görmesi gibi olaylar ile baş başa kalmakta ve daha büyük miktarlarda para kaybı yaşayabilmektedirler. Firma seçimi sırasında kişiler öncelikle firmanın daha önce yaptığı işler ile ilgili bilgi alınmalı, gerek duyulursa firmayı kullanan kişilerle irtibata geçilmeli ve firma hakkındaki yorumları dikkate almalıdır. Evtaş Mudanya Asansörlü taşımacılık olarak yılların getirdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile sizlere asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktan ve sizlerin beğenisini kazanmaktan gurur duyarız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Asansörlü evden eve nakliyatta ilk olarak eski evinizdeki asansöre uygun alan tespit edilir. Daha sonra kat sayısına göre getirdiğimiz asansörlü aracımız yerleştirilir. Ardından asansör rampası eşyaların alınacağı yere göre kurulur. Daha sonra ekiplerimiz tarafından paketlemesi yapılmış olan eşyalarınız asansör rampasına yüklenerek taşıma araçlarımıza aktarılır. Ardından yeni evinize taşınarak taşınma işlemi bitirilir. Bizi hemen arayarak asansörlü evden eve nakliyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?
Asansörlü taşımacılık hizmetimizde fiyatlar binanızın kat sayısına, eski ve yeni evinizin arasındaki mesafeye göre farklılık göstermektedir. Evtaş Mudanya evden eve asansörlü taşımacılık olarak ekonomik fiyatlandırma prensibimiz ile sizlerin taşınma sırasındaki masraflarınızı en aza indirmenize yardımcı olmaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Asansörlü taşımacılıkta kalite, güven, hız 

Bursa Mudanya Evtaş Evden Eve Nakliyat