Evtaş Mudanya Evden Eve Taşımacılık

Geçmişten günümüze gelen bilgi, birikim ve tecrübeyle sizlere en kaliteli ve güvenli evden eve taşımacılık ve nakliyat hizmetlerini sunmaktan mutluluk duyarız. Müşteri memnuniyeti esaslı tutumumuz ve uzman personelimiz ile tüm nakliye ve taşımacılık hizmetlerini sizlere özenle sunmaktayız.

Neden Evtaş Mudanya Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat?

Evtaş Mudanya olarak evden eve taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ofis taşıma, iş yeri taşıma, fabrika taşıma, piyano taşıma gibi alanlarda taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Herşey dahil ve ekonomik fiyatlandırmalarımız ile sizlere en uygun çözümleri sunmaktayız.

Yurtiçi taşımacılığı uluslararası standartlarda sizlere sunan firmamız kaliteli ve güvenli taşımacılık ve nakliyat hizmetleri sunmaktan mutluluk duyarız. Değerli müşterilerimize evden eve asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kasa taşımacılığı, şehirler arası taşımacılık ve nakliyat hizmetimizi profesyonel ekibimizle sunmaktayız.

Taşımacılık ve nakliyat sektörünün fiyatlandırma standartlarını göz önünde tutarak müşterilerimize herşey dahil fiyatlar sunmakta, fiyatlarımızı belirlerken günün ekonomik şartlarına, gidilecek mesafeye ve binanın kat sayısına göre belirlemekteyiz. Fiyatlarımızı özellikle herşey dahil olarak sunarak sizleri ek maliyetlerden kurtarmaktayız.

Mudanya içi, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta sunduğumu tüm hizmetlerimiz, çalışma esnekliğimiz, güvenli taşıma hizmetimiz ve sigortalı nakliye hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize en kaliteli taşıma ve nakliyat hizmetini tüm müşterilerimize aynı kalitede sunmaktan onur duyarız. Tüm kişi, kurum ve kuruluşların nakliye ve taşımacılık ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan firmamız sizlerin beğenisi kazanmayı başarımış ve bu alanda Mudanya’da en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Tüm taşımacılık ve nakliyat işlemleriniz için bizi hemen arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fabrika Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilir?

Değerlerimiz

Nesilden Nesile aktardığımız tecrübe ve uzmanlıklarımızı sürekli geliştirmekte, teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanmakta, taşımacılık ve nakliye sektöründe olan gelişmeleri yakından takip ederek alanımıza uygun yenilikleri sunduğumuz hizmetlere eklemekte ve personelimizin sürekli gelişimini sağlamaktayız. Sizlere en güvenli ve kaliteli hizmetleri kişi, kurum ve kuruluş ayrımı yapmaksızın aynı kalitede sunmaktayız.

Mudanya'dan Kocaeli'ye şehirlerarası taşıma hizmeti aldık. Taşıma işleminde herhangi bir problem yaşanmadı. Ancak yolda karayollarının yoğunluğu nedeniyle ulaşım problemi oldu. Firma buna da çözüm bularak tam zamanında taşımayı bitirdi
N.... Z......
Mudanya'dan ofisimi taşıttım. Ofisimizdeki cihazların sökülmesini sağladılar. Tüm eşyalarımızı özenle paketlediler. Yeni yerimize geçtiğimizde tekrar cihazların kurulumunu yaptılar. Memnun kaldım profesyonel bir firma
H....... Y.........
Asansörle evden eve taşıma için pek çok firma ile görüştüm. Telefondaki ilgi alakalarından memnun kaldım ve evtaşı tercih ettim. Ücreti uygun geldi. Taşınmayı da hızlı hallettiler. Bu kadarını beklemiyordum. Tekrar teşekkür ederim
R........ B........

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma8.00 – 23.00

Cumartesi8.00 – 22.00

Pazar8.00 – 22.00

Telefon

Adres

Güzelyalı Eğitim Mahallesi Lise Caddesi No: 17B Mudanya/Bursa

Blog Yazıları