Asansörlü Eşya Taşıma

Evtaş Mudanya Asansörlü Eşya Taşıma olarak profesyonel ekibimizle ev taşıma konusunda teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak sizlere asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Deneyimli ekibimiz ve asansörlü araç filomuzla eşyalarınızın güvenle ilçe içi, ilçeler arası ve şehirler arası taşınmasını sağlamaktayız. Asansörlü eşya taşıma alanında uzman olan ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan ve sizlerin takdirini kazanmaktan mutluluk duyarız.

Asansörlü ev taşıma hizmetlerimiz için öncelikle bulunduğunuz ev ve yeni taşınacağız ev hakkında kat bilgisi ve asansör için uygunluk alanını öğrenerek uygun araçlarımızı sizlere sunmaktayız. Eşyaların itina ile paketlenmesi sırasında asansöründe kurulumunu yaparak zamandan kazanmakta, hemen akabinde eşyalarınızın güvenli olarak asansöre yüklenmesini ve indirilerek araçlarımıza yüklenmesini sağlamaktayız. Ardından yeni taşınacağınız evinize yeniden asansör kurulumunu yaparak eşyalarınızın yeni evinize güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Bursa Mudanya Asansörlü Eşya Taşıma

Evden Eve Asansörlü Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Mudanya Asansörlü Eşya Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık her ne kadar evden eve eşya taşınması olarak bilinse de sadece evden eve taşınma sırasında değil diğer sunduğumuz hizmetlerimizde de zamandan tasarruf etmek amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle şehirlerarası taşıma, ofis taşıma, iş yeri taşıma, nakliyat hizmetleri, kasa taşıma, stand taşıma, fuar taşımacılığı ve piyano taşıma alanlarında da zamandan ve eşyalara zarar gelmemesi amacıyla kullanılmaktadır.

Profesyonel ve işinde uzman ekibimizle sizlere asansörlü taşımacılık konusunda 7 gün 24 saat hizmet sunan firmamız okulların kapanması, tayin dönemleri ve taşımacılığın büyük artış gösterdiği zamanlarda sizlere en iyi çözüm ve fiyatlandırmaları sunmaktadır. Bu dönemlerde araç ve personel sorunu yaşamayan firmamız sizlerle anlaşarak belirttiği saat aralıklarında hizmet sunmaktadır. Bize hemen ulaşarak asansörlü taşımacılık konusunda detaylı bilgi alabilir ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.