Evden Eve Eşya Taşıma

Bursa da evden eve taşımacılık denildiğinde akla gelen firmalardan olan Evtaş Mudanya evden eve taşımacılık olarak alanında uzman deneyimli ve profesyonel ekibimizle sizlere en kaliteli ev taşıma ve nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Bursanın Mudanya ilçesinden Mudanya ya, Bursanın diğer ilçelerine yada çevre illere evdem eve taşıma hizmetlerini sunmaktan mutluluk duyarız. Alanında deneyimli ve profesyonel ekibimizle öncelikle sizlere taşıma konusunda bilgi sunmakta, ardından herşey dahil fiyatlandırma sunmakta ve taşınma işlemlerine başlamaktayız.

Taşınma öncesinde tüm eşyalarınızın paketlemesini yapmakta ayrıca kırılabilecek, çizilebilecek ya da zarar görebilecek tüm eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için özel olarak paketlenmesini sağlayarak oluşabilecek tüm hasarların önüne geçmekteyiz. Ardından ev taşıma işlemine başlamaktayız. Yeni evinize eşyalarınızın taşınmasını sağlamakta, ayrıca yeni evinizde eşyalarınızı bulunması gereken odalarınıza dağıtmaktayız.

Bursa Mudanya Evden eve Taşımacılık

Evden Eve Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Mudanya Evden Eve Taşımacılık

Yılların getirdiği bilgi birikim ve tecrübeyle ev taşıma konusunda Mudanya nın lider firması olarak anılmaktayız. Size söz verdiğimiz saatte ekibimizle gelerek tüm işlemleri hızlı, güvenli ve özen göstererek gerçekleştirmekteyiz. Ev taşıma sırasında sizlerin maddi konularda büyük yük altına girdiğinizi biliyor ve fiyatlandırmalarımız herşey dahil ve ekonomik olarak sizlere sunuyoruz.

Evden eve taşımacılık alanında sizlere kaliteli hizmet sunmakta olan firmamız, personel kadrosunu her geçen gün geliştirmekte, gerekli eğitimleri sunmakta, nesilden nesile hizmet amacıyla yeni personeller yetiştirmekte ve teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanmaktadır.

Evtaş Mudanya Evden Eve Taşımacılık olarak Mudanya’dan çevre ilçelere, illere ve tüm şehirlere nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bize hemen ulaşarak ayrıcalıklı, güvenli ve hızlı evden eve taşıma işlemleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.