Fabrika Taşıma

Evtaş Mudanya Fabrika Taşıma olarak taşımacılık sektörünün en zor ve profesyonellik gerektiren alanlarından olan fabrika taşımacılığı konusunda alanında uzmanlaşmış ekibi ve fabrika büyüklüğüne özel araç filosu ve araç ekipmanlarıyla (Asansör, kara yolları uzun araç yönetmeliğine uygun araçlar, fabrikada bulunan cihaz ve makinelerin demonte edilmesini sağlayacak ekipmanlar) sizlere büyük bir özen ile hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

Fabrika taşımacılığı nakliye sektöründe her firmanın yapamayacağı, tecrübe gerektiren ve gerekli tüm imkanlara sahip olan firmaların yapabileceği uzmanlık gerektiren önemli bir hizmettir. Evtaş Mudanya Nakliyat firması olarak gerekli tüm imkan ve personele sahip olan firmamız, fabrikanızın taşınmasını hızlı ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Mudanya içi, şehir içi ve şehirler arası fabrika taşımacılığı konusunda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Mudanya Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Mudanya Fabrika Taşıma

Fabrika taşıma işlemlerimizde öncelikle fabrikanızdanki tüm cihaz ve makinelerinizin zarar görmemesi için özenle paketlenmesini yaparken gerek duyulduğunda makine ve cihazlarınızı demonte ederek paketleme işlemi sağlamaktayız. Ardından gerekli asansör ve vinçli araçlarımızla makine ve cihazlarınızın nakliyede kullanılan büyük araçlarımıza yüklenmesini sağlamaktayız. Eğer varsa fabrikanızda bulunan büyük makinelerinizinde taşınması sırasında gerekli olan araçlarıda temin ederek taşıma sırasında yaşanacak tüm problemlerin önüne geçmekteyiz. Fabrikanızı yeni yerine taşımakta, demonte edilen cihaz ve makinelerinizi yeniden monte etmekteyiz. Ayrıca tüm makine ve cihazlarınızı istediğiniz yere yerleştirerek taşınma işlemini tamamlamaktayız.

Fabrika taşımacılığı alanında Mudanyada nakliye ve taşıma firmaları arasında en çok tercih edilen firma olan Evtaş Mudanya Fabrika Taşıma olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız. Bize hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.