Ofisten Ofise Eşya Taşıma

Evtaş Mudanya Ofis ve İş Yeri Taşıma olarak kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından taşınmanın zor olarak kabul edildiği alanlardan olan ofis ve iş yeri taşımacılığı konusunda sizlere hızlı, güvenli ve profesyonel hizmet sunmaktayız. Ofis taşıma ve iş yeri taşıma her ne kadar sizlere zor olarak görünsede alanında uzmanlaşan ekibimizle sizlere kolaylık sağlıyoruz. Ofis taşıma zorluğundan kurtarmakta ve aynı gün eşyalarınızın taşınmasını sağlayarak işlerinizin aksamadan devam etmesini sağlamaktayız.

Eski ofis ya da iş yerinizde bulunan başta cihazlarınızın, makinelerinizin, masalarınızın, personel koltuklarınızın, dolaplarınızın ve diğer eşyalarınızın gerektiğinde demonte edilmesini ve özenle paketlenmesini sağlamaktayız. Hiç bir eşyanızın zarar görmemesini amaç edinen firmamız önemli eşyalarınızı özenle paketlemektedir. Ardından eşyalarınızı ofis ya da iş yerinizden gerekli araçlar ile taşınmasını sağlamaktadır.

Ofis nakliyatı Bursa

Ofis & İşyeri Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Mudanya Ofis ve işyeri Taşımacılığı

Ofisinizin ya da iş yerinizin yeni yerine taşınmasını güvenli ve profesyonel olarak sağlayan firmamız, eski ofis ya da iş yerinizden özenle paketlediği tüm eşyalarınızın yeni yerine taşınmasını ve eşyalarınızın belirttiğiniz alanlara yerleştirilmesini sağlamaktayız. Mudanya ilçesi içinde, ister farklı bir ilçeye ve isterseniz başka bir ile ofis ya da iş yerinizin taşınması konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İlçe içi, şehir içi ve şehirler arası ofis ve iş yeri taşımacılığında kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktayız. Geçmişten günümüze edindiği tecrübe, bilgi ve birikimle sizlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Mudanya’da ofis ve iş yeri taşımacılığı alanındaki ilk akla gelen ve çözüm ortağı olarak bilinen firmamız, deneyimli ve uzman kadrosuyla her zaman sizlere hizmet etmekten gurur duyar. Bize hemen ulaşarak ofis ve iş yeri taşımacılığı konusunda detaylı bilgi alabilir ve yeni yerinize güvenle taşınabilirsiniz.